• https://www.facebook.com/pages/Yalova-Barosu/437497959725728?fref=ts
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Saat
Takvim
Menü
Arşiv Haber-Duyuru-Toplantı

Anasayfa

Baromuz avukatlarından Av. Avni Anıl Ekşi'nin sunumu ile Kent Konseyi Kadın Meclisinde Çocuk Hakları Konulu Bilgilendirme toplantısı düzenlenmiştir.
Baromuz Avukatlarından Av. Avni Anıl Ekşi ve Av. Beyza Demirel'in sunumuyla 20.11.2017 Pazartesi Günü Halk Eğitim Merkezinde Çocuk Hakları Konulu Seminer Yapılmıştır.
VI. Genç Avukatlar Kurultayı, 18-19 Kasım 2017 tarihlerinde 65 ilden 450 avukatın katılımıyla Mardin'de gerçekleştirildi. Kurultaya Baromuz Avukatlarından Av. Berk İşcan, Av. Dilara Harputlu, Av. Hilal Ece ve Baromuz Yönetim Kurulu Üyesi Av. Mehmet Tekin katılmıştır.
ÇOCUKLAR BİR ULUSUN UMUDUDUR , UMUTLARIMIZI KORUYALIM ..
BAROMUZ VE YALOVA BELEDİYESİ ARASINDA ŞİDDET MAĞDURU VE DEZAVANTAJLI BİREYLERE İLİŞKİN HUKUKİ YARDIM VE BİLGİLENDİRME HİZMETİ VERİLMESİNE İLİŞKİN PROTOKOL İMZALANMIŞTIR.
YALOVA KADIN MECLİSİ, ÜNİVERSİTE VE BAROMUZUN İŞ BİRLİĞİ İLE SÜRDÜRÜLECEK OLAN PROJE KAPSAMINDA İLK KÖY BULUŞMASI ELMALIK KÖYÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.
Baromuz avukatlarından Av. Mustafa KALENDER'in katılımıyla Baromuz stajyerlerine 03.11.2017 günü "Meslek Kuralları" konulu Staj Eğitimi Semineri verilmiştir.
 5  ...

Gazeteler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam144
Toplam Ziyaret495792
Google Arama